PGW 2017: Ash pomaluje Wasz świat w nowym IP od Sony

0

Tegoroczne Paris Games Week bezsprzecznie należy do Sony. Prócz zwiastunów wielkich i wyczekiwanych produkcji uraczono nas również zapowiedziami zupełnie nowych marek. Jednym z nowych IP jest Concrete Genie – przepiękna i artystyczna gra indie, na którą już teraz ostrzę mój… portfel.

Concrete Genie zadebiutuje na PlayStation 4 w 2018 roku i opowie historię Asha, gnębionego nastolatka, który ucieka od problemów dzięki malowaniu. Chłopak oczywiście znajdzie magiczne pióro, dzięki czemu jego prace zaczną ożywać. Nową moc postanowi wykorzystać, by ubarwić i zmienić na lepsze swoje rodzinne miasto. W osiągnięciu celu przeszkadzać mu będzie grupka rówieśników. Oprawa artystyczna tytułu to miód dla uszu. I oczu też.

Podziel się.

O autorze

Aleksandra Olszar

Choć do idealisty mi daleko, niczym prawdziwy romantyk wierzę, że mam w tym świecie do spełnienia jakąś ważną rolę. Jestem fanatyczną miłośniczką trylogii Mass Effect (serio, bardziej nawiedzonego maniaka nie znajdziecie) i wyznaję zasadę, że gracz ma tyle żyć, w ile gier zagrał. Wszystkie moje pasje miały początek już we wczesnym dzieciństwie, a ja jako duże dziecko do dziś rozwijam się w ich kierunku.