PGW 2017: I’ve come up with a new DLC, czyli nowy zwiastun Final Fantasy XV: Episode Ignis

0

Łatania wspaniałego uniwersum „piętnastki” ciąg dalszy, ale muszę przyznać, że kompletnie mi to nie wadzi. Gra tak bardzo skradła moje serce, że chętnie powracam do niej co kilka miesięcy – tym razem okazja nadarzy się dzięki dodatkowi Final Fantasy XV: Episode Ignis.

DLC jest częścią kompilacji rozszerzeń skupiających się na towarzyszach Noctisa. W tym przypadku będziemy mogli pokierować Ignisem – nie zabraknie również jednego z najlepiej napisanych antagonistów ostatniej dekady, a także… zresztą, zobaczcie sami. Jeżeli jednak nie ukończyliście rozdziału dziewiątego w podstawce, nie psujcie sobie zabawy i czym prędzej zasiądźcie przed konsolami!

W najwspanialszego przyjaciela i kucharza Ignisa wcielimy się już 13 grudnia na standardowym PlayStation 4 oraz PS4 Pro.

Podziel się.

O autorze

Aleksandra Olszar

Choć do idealisty mi daleko, niczym prawdziwy romantyk wierzę, że mam w tym świecie do spełnienia jakąś ważną rolę. Jestem fanatyczną miłośniczką trylogii Mass Effect (serio, bardziej nawiedzonego maniaka nie znajdziecie) i wyznaję zasadę, że gracz ma tyle żyć, w ile gier zagrał. Wszystkie moje pasje miały początek już we wczesnym dzieciństwie, a ja jako duże dziecko do dziś rozwijam się w ich kierunku.