Pokemon Go: nowe stworki już na ulicach

0

Temperatura spada poniżej zera, a ludzie, zamiast siedzieć w domu przy kubkach gorących napojów, wychodzą na ulicę. Protest? Brak prądu? Coś za darmo dają? Otóż nie!


Pokemony przybyły aż z Hoenn

A to kawał drogi. I nic to, że zimno; nic to, że bezśnieżnie. Pałętają się bez celu po naszych polskich miastach, nie wiedząc, gdzie się podziać. Za to my wiemy, co z nimi zrobić: wyłapać, ewoluować, trenować. Nowa aktualizacja zmienia w Pokemon GO całkiem sporo rzeczy.

Pokemon Hoenn


Pojawia się na przykład pogoda. Określone typy stworków będą pojawiać się częściej podczas panującej pogody – w tym wypadku zachmurzone niebo przyciąga Pokemony walczące, trujące i te z gatunku „Fairy”, czyli „wróżkowe”. Za złapanie każdego z gatunków dostaniemy bonusowe punkty gwiezdnego pyłu.

O pozostawionego na siłowni małego przyjaciela trzeba dbać. Nie można już zostawiać go tam na kilka dni bez atencji, bo się nam zdemotywuje, obrazi i smutny wróci do domu. Nieludzkie traktowanie zwierząt to zbrodnia!

Pokemon Hoenn

Dzięki LeekDuck.com możemy obejrzeć wszystkich dotychczasowych przybyszów z Hoenn


Pojawiła się również nowa, imprezowo brzmiąca zakładka: „party”. Będzie można tam tworzyć predefiniowane drużyny walecznych stworków. których będzie można użyć automatycznie do raidów lub do zwykłych walk na siłowniach. Jak nam to będzie działać, zobaczymy: funkcja wciąż w fazie testów.

No, panie i panowie, na ulice: Święta idą, a Pokemony marzną!

A tym, którym wciąż mało, pozostaje czekanie na film.

Podziel się.

O autorze

Uwielbiam górskie wędrówki i leśne spacery. W chwilach tak wolnych, jak i bardzo szybkich czytam książki i zatapiam się w niezmierzone światy gier komputerowych. Jestem ciekawy świata i staram się go tak poznawać, jak i tworzyć.