Blizzard ujawnił datę premiery oraz cenę, jaką przyjdzie graczom zapłacić za zremasterowaną odsłonę StarCrafta. W tytuł zagramy jeszcze w te wakacje, zaś jedna kopia gry będzie kosztować w okolicy 65 złotych.

StarCraft, jedna z najbardziej kultowych strategii w historii gier wideo, powróci w odświeżonej formie już 14 sierpnia. Informacja ta ma swoje potwierdzenie w najnowszym trailerze gry, który Blizzard wypuścił do sieci pod koniec czerwca. Samą grę można zresztą już nabyć przedpremierowo w sklepie Battle.Net za cenę 14,99 euro (około 63 złotych). Patrząc na oferty Steama, za taką kwotę można nabyć niejedną grę w nazwanej przez graczy usłudze Early Access.

Na koniec warto wspomnieć, że remaster dotyka jedynie oprawy wizualnej gry, dodając przy okazji polskie napisy, nowoczesne rozwiązania antycheaterskie oraz ulepszony system matchmakingu. Więcej o zmianach w nowej odsłonie StarCrafta możecie przeczytać tutaj.

[źródło: Battle.Net]

Podziel się.

O autorze

Łukasz „MiqT” Mitka

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.