Bethesda nakręca hype, jak tylko potrafi! Na kilka dni przed premierą wypuściła już launch trailer Fallout 4. Mi nieziemsko przypadł do gustu, ale z drugiej strony jestem fanboyem Fallouta 😉

Trailer z jednej strony stara się przedstawić smutną historię gracza, z drugiej pokazuje rozległe możliwości, jakie zostaną przed nim postawione. Mimo wszystko, oprawa graficzna nie jest na najwyższym poziomie, choć to w serii nigdy nie miało większego znaczenia.

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.