Prolog z pierwszego Wiedźmina dostępny na silniku Dzikiego Gonu

0

Erxv1, znany moder ze społeczności serii gier o białowłosym mutancie, stworzył kolejne małe arcydzieło. Tym razem jego najnowsza modyfikacja pozwoli nam rozegrać prolog z pierwszej części Wiedźmina na silniku „trójki”.

W tym roku świętowaliśmy dekadę od premiery pierwszej części growego Wiedźmina. Mimo że tytuł nadal daje radę pod względem rozgrywki, to graficznie mocno zaczął trącić myszką. W tym momencie na scenę wkracza moder Erxv1, którego najnowsza modyfikacja jest rekonstrukcją prologu z pierwszej części „Wieśka”, ale opartą na silniku graficznym z „trójki”.

Modyfikacja ta daje graczom dodatkowe kilkadziesiąt minut rozgrywki i kończy się, kiedy Geralt opuszcza Warownię Starego Morza. Oczywiście lwią część moda zajmują przerywniki filmowe oraz dialogi, z czego te drugie żywcem zostały przeniesione z pierwszej części gry. Nie zabraknie jednak walki z członkami grupy Salamandry oraz pojedynku z Przerazą.

Modyfikację możecie pobrać stąd, ale przed jej instalacją radzimy usunąć wszelkie inne mody, które wpływają na świat gry. Zapewniamy Was, że dla tych kilkudziesięciu minut naprawdę warto!

Podziel się.

O autorze

Łukasz „MiqT” Mitka

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.