Czy wystarczy Ci sprytu i zdolności przywódczych, aby wydobyć królestwo z finansowej ruiny? Przekonaj się o tym już teraz – Regalia: Of Men and Monarchs trafiła na sklepowe półki 18 maja. Polski wydawca gier niezależnych zaprezentował także nowy trailer i zaprosił graczy do pełnego humoru, fantastycznego świata Regalii.

Klabater oraz Pixelated Milk mają przyjemność opublikować premierowy zwiastun Regalia: Of Men and Monarchs, który oferuje przedsmak baśniowego królestwa Ascalii. Tytuł jest dostępny w wersji cyfrowej oraz fizycznej – pudełkowa edycja jest wyposażona w kilka niezwykłych dodatków.

Regalia: Of Men and Monarchs dopiero co zaliczyła swój oficjalny debiut! Zdobądź grę w wersji cyfrowej na Steamie: http://store.steampowered.com/app/464150/Regalia_Of_Men_and_Monarchs/ w cenie 22,99 EUR / 24,99 USD. Klabater przygotował również coś specjalnego – fizyczną edycję gry, zapakowaną w pięknie zaprojektowane pudełko, która jest dostępna w sklepie CDP.pl: https://cdp.pl/regalia-of-men-and-monarchs-pud-bb-pc.html za 69,99 zł. W jej skład wchodzą wyjątkowe gadżety:

 • 36-stronicowy Artbook (19×13,4 cm),
 • cyfrowy kodeks o bajkowym królestwie Ascalii,
 • wielki plakat prezentujący mapę świata (67x38cm),
 • dla bardziej kreatywnych graczy – dwa papierowe modele do własnoręcznego złożenia.


O Regalia: Of Men and Monarchs

W Regalia: Of Men and Monarchs zwiedzisz bajkową krainę, poznasz fabułę pełną zwrotów akcji i nauczysz się rządzić swoim królestwem. Weźmiesz udział w turowych bitwach, w których zmierzysz się z szerokim wachlarzem potworów i rzezimieszków, aby zapewnić swojemu królestwu bezpieczeństwo. Przemierzysz aż sześć różnorodnych krain pełnych misji, gwarantujących ponad trzydzieści godzin zabawy – poznaj bliżej swoich towarzyszy i zawieraj przyjaźnie, a zostaniesz wynagrodzony.

Ascalia pilnie potrzebuje pomocy. Nie tylko brakuje złota w królewskim skarbcu, ale i cała kraina jest w nieładzie. Delikatnie mówiąc. Aby przywrócić swojej rodzinie pełnię chwały, trzeba się nieźle napracować. Korzystaj z dyplomacji i z rozwagą zarządzaj miastem, a odniesiesz sukces!


Regalia: Of Men and Monarchs – główne cechy gry:

 • Rozbudowane bitwy turowe pełne wyzwań
 • 6 zróżnicowanych regionów do przemierzenia, w których znajdziesz bitwy, przygody, potężnych przeciwników – i nie tylko!
 • Ponad 20 unikalnych postaci, które możesz poznać, polubić i włączyć do drużyny. Dbaj o wzajemne relacje i stwórz drużynę ekscentrycznych cudaków!
 • Wszystko, czego trzeba do bycia dobrym królem: zarządzanie miastem, dyplomacja, ekspedycje
 • Bezpretensjonalna historia pełna humoru, w której nie brakuje epickości
 • Ponad 30 godzin rozgrywki
 • Wiele powodów, by zagrać więcej niż raz: nie odkryjesz wszystkiego, co przygotowaliśmy podczas jednego przejścia
 • Możliwość tworzenia potężnych broni i przedmiotów
 • Przepiękna oprawa graficzna z ręcznie rysowanymi tłami 2D
 • Symfoniczna ścieżka dźwiękowa stworzona przez Game Audio Factory , znanych m.in. z pracy nad Furi, Endless Legend, czy Endless Space
 • Polska wersja językowa
 • Krasnoludy samuraje!

Premiera Regalia: Of Men and Monarchs miała miejsce 18 maja na Windows, OS X oraz Linux! Gra jest dostępna na Steamie (http://store.steampowered.com/app/464150/Regalia_Of_Men_and_Monarchs/) oraz w oficjalnym sklepie CDP.pl (https://cdp.pl/regalia-of-men-and-monarchs-pud-bb-pc.html).

Aby śledzić informacje na temat Regalia: Of Men and Monarchs, zapraszamy na oficjalną stronę tytułu: https://www.regaliagame.com, oficjalnego fanpage’a na Facebooku i konto na Twitterze.


O Pixelated Milk

Pixelated Milk to młody zespół z Warszawy, który dzięki przeprowadzonej z sukcesem zbiórce na Kickstarterze stworzyło grę swoich marzeń. Regalia: Of Men and Monarchs to taktyczne RPG inspirowane japońskimi produkcjami, w którym nie brak słowiańskiego ducha. https://regaliagame.com/


O Klabaterze

Klabater to globalny wydawca gier niezależnych stworzony przez CDP.pl, dystrybutora i wydawcę mającego ponad dwadzieścia lat doświadczenia. Niezależnym twórcom oferuje pełen pakiet usług wydawniczych, co oznacza zarówno inwestycję w projekt, jak i wszystko co jest potrzebne do jego zakończenia i wypromowania. http://klabater.pl/

Podziel się.

O autorze