W takim razie o co chodzi z zamieszaniem wokół Resident Evil 2? Według Stuarta Turnera z angielskiego oddziału Capcomu ma to być remake, a nie remaster!

Dla tych, którzy nie widzą różnicy, doprecyzuję: Resident Evil 2 będzie budowany na nowo, od podstaw, a nie jedynie przystosowany do nowych konsol i wyższej klasy sprzętu. To całkiem spory news, ponieważ oznacza on, że Capcom poważnie traktuje takie przedsięwzięcia i być może w przyszłości uda się zobaczyć nową odsłonę nie tylko Resident Evil 2.

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.