Ruiner z aktualizacją Winter Cringe, kolekcjonerską figurką i winylem

0

Aktualizacja o niezwykle wymownej nazwie, Winter Cringe, pozwoli poczuć świąteczny klimat w cyberpunkowym świecie produkcji Ruiner.

Ruiner to polski tytuł od studia Reikon Games wydany przez Devolver Digital. Gra miała premierę we wrześniu i bardzo przypadła nam do gustu. Jeżeli nie mieliście okazji odwiedzić cyberpunkowego Regnoka, to macie jeszcze szansę na zdobycie tytułu w niższej cenie. Na platformie Steam do dzisiaj możecie kupić produkcję z 33% zniżką.


Winter Cringe, czyli jak przeżyć święta w cyberpunkowym świecie

I to dosłownie. Aktualizacja wprowadza nowe bronie, z których można strzelać cukrowymi laskami do wrogów przebranych za Grincha. To wszystko w świetle świątecznych neonów, będąc w stroju Mikołaja. Miły gest twórców, przypominający jednocześnie o tym naprawdę dobrym tytule. Aktualizacja Winter Cringe jest już dostępna na platformach GOG oraz Steam.

Oprócz nowości wprowadzonych w grze, pojawiły się jeszcze dwa ciekawe gadżety, które mogą zainteresować kolekcjonerów. Special Reserve Games przygotowało świetną figurkę protagonisty, której zakup gwarantuje kod do gry oraz 56-stronicowy artbook. Jeśli jesteście zainteresowani, to radzę się spieszyć, ponieważ liczba edycji kolekcjonerskich jest ograniczona do 250 egzemplarzy. Ponadto możecie zaopatrzyć się w dwupłytowe winylowe wydanie muzyki z gry Ruiner. Znajdziecie tam 16 utworów z produkcji.

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.