Serial Cleaner w liczbach i z przymrużeniem oka

0

Lubicie obrazki? Co za pytanie, oczywiście, że każdy je lubi! Dlatego też twórcy Serial Cleaner postanowili podzielić się nietypową grafiką, która pokazuje wybrane statystyki dotyczące swojej gry.

Produkcja jednak nie jest pierwszym lepszym indykiem, tylko dość nietypowym podejściem do sprawy zabójstw. Dlatego też obrazek w humorystyczny sposób podchodzi do sprawy, zresztą, spójrzcie sami:

Serial Cleaner w liczbach i z przymrużeniem oka

Jednocześnie twórcy zapowiadają swój tytuł na kolejnej platformie, jaką jest Nintendo Switch, a więc sprzęt, który z indykami niezwykle się lubi. Czy jesteście już gotowi nieco pobrudzić sobie ręce krwią i zagrać w Serial Cleaner?

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Można powiedzieć, że jestem skrajnym racjonalistą, który do myślenia używa mózgu, a sercu zostawia pompowanie krwi. Z tego powodu najbardziej cenię sobie czyste myśli wyrażone w jak najprostszej formie i wszelki minimalizm. Cały czas przyswajam nowe i poszerzam swoje horyzonty o kolejne dziedziny. Jestem ogromnym fanem Gwiezdnych Wojen, filmów Christophera Nolana i książek Dmitrija Glukhovskiego.