South Park: Phone Destroyer zniszczy Wasze smartfony i resztki wolnego czasu

0

Miasteczko South Park właśnie zawitało na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android oraz iOS.

Wydana przez Ubisoft wariacja na temat karcianek zapowiedziana została na tegorocznych targach E3. W grze dostępny jest zarówno tryb fabularny, jak i PvP, w którym występuje podział na ligi. Zadaniem gracza jest zbieranie kart z postaciami z serialu, które następnie wykorzystuje się w walce z przeciwnikiem. Talię można dowolnie modyfikować, a karty ulepszać, dzięki czemu gra daje rozgrywkę na długie godziny. Całość jest w pełni spolszczona, a jakość tłumaczenia stoi na wysokim poziomie.

W ramach pierwszych wrażeń mogę powiedzieć, że gra jest bardzo przyjazna ze względu na praktycznie nieinwazyjne mikropłatności. Nie sprawia problemów z działaniem, nie wysypuje się i wszystko działa bardzo płynnie, nawet przy włączonym trybie oszczędzania energii w grach. Rozgrywkę umilają dialogi bohaterów zrealizowane w formie rozmowy na czacie grupowym, jakie znamy na przykład z aplikacji Messenger. Występuje charakterystyczny dla tego świata humor, a postacie mają właściwe dla siebie charaktery i powiedzonka. South Park: Phone Destroyer zapowiada się na bardzo przyjemny umilacz czasu.

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Można powiedzieć, że jestem skrajnym racjonalistą, który do myślenia używa mózgu, a sercu zostawia pompowanie krwi. Z tego powodu najbardziej cenię sobie czyste myśli wyrażone w jak najprostszej formie i wszelki minimalizm. Cały czas przyswajam nowe i poszerzam swoje horyzonty o kolejne dziedziny. Jestem ogromnym fanem Gwiezdnych Wojen, filmów Christophera Nolana i książek Dmitrija Glukhovskiego.