Star Wars: Battlefront II może być Nową Nadzieją dla studia DICE, o czym pisał już Bartek. Nie jest żadną niespodzianką to, że na właśnie ten tytuł czekali fani podczas konferencji EA. Czego się spodziewać po kolejnej grze w uniwersum Gwiezdnych Wojen? Prezentacja gry jeszcze bardziej zwiększyła apetyt na tytuł.

Na kilka godzin przed oficjalnym rozpoczęciem E3  w Internecie pojawił się gameplay ukazujący starcie na Naboo. Na szczęście pokaz EA to zupełnie inny materiał, chociaż w tych samych okolicznościach przyrody. Niestety gracze mogli zobaczyć jedynie fragment gameplayu z trybu multiplayer.


Star Wars: Battlefront II – prezentacja gry

Twórcy potwierdzili już to, co było wiadome od momentu ogłoszenia produkcji. Nowymi grywalnymi bohaterami są między innymi Darth Maul, Rey, Kylo Ren. Tytuł w odróżnieniu od poprzedniczki zaoferuje tryb fabularny i trzy razy więcej zawartości – nowe mapy, pojazdy i postacie. Produkcję będzie można przetestować podczas otwartej bety, podobnie jak miało to miejsce przy poprzedniej części.

Materiał ukazuje walkę pomiędzy siłami Imperium, którymi dowodzą na zmianę Darth Maul i Boba Fett oraz Republiki, które do boju prowadzi Rey. Starcie ma miejsce na planecie Naboo, a konkretnie w pięknym pałacu i w jego okolicach, który znamy z filmu Mroczne Widmo. Gameplay potwierdził duże możliwości silnika Frostbite, który w grach akcji sprawdza się świetnie.

Przypomnę, że Star Wars: Battlefront II ukaże się 17 listopada tego roku, czyli na niespełna miesiąc przed premierą Last Jedi.

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.