Dla fanów małych stworków mamy świetną wiadomość – świąteczna aktualizacja Pokemon Go sprawi, że do aplikacji zawitają nowe Pokemony! W sumie już zawitały, ale nikt ich jeszcze nie widział. Od wczoraj można za to złapać Pikachu w czapeczce Mikołaja.

Może i prezentów pod choinkę nie przyniosą, ale za to świąteczny nastrój czuć pełną gębą, kiedy wyjdzie się na dwór i spróbuje się złapać sympatyczne stworki.

Zobacz nasz poradnik Pokemon GO!


Świąteczna aktualizacja Pokemon GO: pada śnieg, pada śnieg…

Niantic wpadł na naprawdę dobry pomysł, by odświeżyć trochę przyprószone już kurz.. ekhem, śniegiem, dziecko. Trenerom Pokemon zaczyna się powoli odechciewać drałować kilka kilometrów, by wykluć Krabby’ego po raz setny. Pogoda również do tego nie zachęca. Choć o nowej generacji Pokemon dyskutowano od dawna, twórcy konsekwentnie nie ujawniali daty jej wprowadzenia. Powoli jednak przełamują się (i nie wiem, czy nie z konieczności) i uatrakcyjniają grę o siedem nowych Pokemonów.

Konkretniej jest to sześć form poprzedzających znane już Pokemony oraz jeden zupełnie nowy – Togepi. Posiłkując się serialową wiedzą, Togepi potrafił się teleportować – zagadką pozostaje na razie, czy będzie mógł też przenosić nas w różne miesjca w grze lub chociaż bez konsekwencji uciekać z pola walki na Pokemonowych „siłowniach”.

Nowe Pokemony to również Pichu (który ewoluuje w Pikachu), Igglybuff (następujący po nim Jigglypuff), Elekid (zmieniający się w Electabuzza), Cleffa (po ewulucji znana jako Clefairy), Magby (poprzedzająca wersja Magmara) oraz wstępna forma Jynx, Smoochum. Nie są jeszcze znane ich ataki i właściwości, ale zapewne już niedługo będziemy wiedzieć o tych Pokemonach wszystko.

Ps. Pikachu w świątecznej czapce możemy ewoluować w Raichu w świątecznej czapce! Czyż to nie wspaniale?

Pokemon GO na święta

Szkoda, że nie ma róznych wzorów rękawiczek – na pewno zrobiłyby furorę

Podziel się.

O autorze

Uwielbiam górskie wędrówki i leśne spacery. W chwilach tak wolnych, jak i bardzo szybkich czytam książki i zatapiam się w niezmierzone światy gier komputerowych. Jestem ciekawy świata i staram się go tak poznawać, jak i tworzyć.