Nasz zaprzyjaźniony streamer Kesiek organizuje konkursy tuż przed gwiazdką! Możesz łatwo zdobyć świąteczne nagrody na streamie!

Kesiek specjalizuje się w grach Blizzarda, dlatego nikt nie powinien być zdziwiony, że niektóre nagrody będą pochodziły właśnie od developera kultowych gier, ale również będą to powiązane tematycznie gifty.


Kesiek rozdaje świąteczne nagrody na streamie!

Rozpiska poszczególnych streamów pokazuje, że możemy spodziewać się trzech kolejnych materiałów z gier Blizzarda: Diablo (cała seria!), Heroes of the Storm, a także Overwatch. W ich trakcie, dla urozmaicenia video, Kesiek zorganizuje konkursy – podbicie atmosfery gwarantowane! Wszystkie streamy możecie oglądać na: https://www.twitch.tv/kesiek1981Koniecznie obserwujcie fanpage naszego znajomego streamera!

  • 16 grudnia: calutka seria Diablo! Czyli Diablo I, Diablo II, Diablo III
  • 20 grudnia: wspólna rozgrywka w Heroes of the Storm
  • 22 grudnia: wspólna rozgrywka w Overwatch

A jeśli szukacie dobrych Diablo-like’ów, zobaczcie naszą listę!

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.