System Rift to pierwszy fabularny dodatek, który rozszerzy historię opowiedzianą w podstawowej wersji Rozłamu Ludzkości. Zadebiutuje zaledwie miesiąc po premierze Mankind Divided i umożliwi ponowne spotkanie z dobrym znajomym, który pojawił się w poprzedniej odsłonie serii – Buncie Ludzkości.

Nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących nadchodzącego DLC. Dzięki informacji na Twitterze znana jest jedynie data premiery23 września oraz fakt, że w System Rift pojawi się Frank Pritchard. Jest to utalentowany haker, pracownik Sarif Industries, który pomagał Jensenowi w poprzedniej części, Human Revolution. Wyciągając wnioski z zakończenia Mankid Divided można podejrzewać, że dobry znajomy Adama wspomoże go w szukaniu informacji na temat Santeau Group, a być może wytropieniu samych Iluminatów. System Rift to pierwszy z dwóch zapowiedzianych dodatków, które uzupełnią niektóre fabularne luki Mankind Divided.

system rift okl

[Źródło: Twitter]

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.