Szansa na wyjazd do Amsterdamu na finały HCT World Championship 2017

0

Jeśli jesteś fanem Hearthstone i ciekawi Cię, jak wyglądają finały e-sportowe na żywo, Blizzard przygotował coś specjalnie dla Ciebie. Możliwość wyjazdu do Amsterdamu, gdzie odbędzie się finał Hearthstone Championship Tour.

Rzeczy, które są potrzebne do wygrania wycieczki, to: smartfon, założone konto na Facebooku i zainstalowana aplikacja Facebook Messenger. W okresie do 17 grudnia należy ukończyć paragrafową przygodę dla jednego gracza, przygotowaną przez pracowników „Zamieci”. Rozgrywka jest nie tylko szansą na wygranie biletów, ale też okazją do spotkania znanych i lubianych bohaterów.

Finały zostaną rozegrane w Beurs van Berlage Conference Centre w dniach od 18 do 21 stycznia 2018 roku. Do boju o główną nagrodę, jaką jest 250 tysięcy USD, stanie w sumie 28 graczy. Posiadacze biletów nie tylko będą widzami wydarzenia, ale również będą mogli wziąć udział w turniejach towarzyskich.

Regulamin konkursu w języku angielskim dostępny jest TUTAJ, a rozpocząć przygodę możecie pod tym adresem. Nie ma co zwlekać. Szykujcie swoje karty i rozpocznijcie grę.

[źródło: Blizzard News]

Podziel się.

O autorze

Adrian Czech

Bardzo lubię ratować świat, dlatego jestem wielkim fanem wszelkiej maści RPG-ów (choć nigdy nie tknąłem serii The Elder Scrolls), Mass Effecta i twórczości Blizzarda, ale serie Grand Theft Auto i Max Payne również nie są mi obce. Od dziecka kibic Realu Madryt. Nadmiar czasu lubię spożytkować na podróżach, książkach, serialach i filmach. No i w ciemno łykam kolejne odcinki Dragon Balla oraz ekranizacje ze stajni Marvela.