Czy uda ci się odszukać nowy dom dla ludzkości? Globalny wydawca IMGN.PRO i studio Sleepless Clinic ogłaszają, że The Last Journey, eksploracyjna gra science-fiction, jest już dostępna na PC… za darmo!

The Last Journey to urzekająca gra, która dostarczy niezwykłych chwil wszystkim fanom eksploracji, zbieractwa i tajemniczych historii. Postnuklearna sceneria proceduralnie generowanego kosmosu intryguje dzięki przemyślanemu scenariuszowi i pięknej, pixel-artowej oprawie graficznej.

W świecie The Last Journey w wyniku wojny nuklearnej Ziemia została doszczętnie zniszczona. Jest rok 2140. Przejmujesz kontrolę nad autonomicznym statkiem kosmicznym, przewożącym próbki ludzkiego DNA o nazwie „Adam”. Musisz odszukać nowe miejsce do życia na innej planecie – ukrytej gdzieś w bezbrzeżnej, kosmicznej pustce. Czy uda Ci się ją odnaleźć?


The Last Journey – dziś premiera na Steam

The Last Journey od dziś jest dostępne na Steamie… całkowicie za darmo! IMGN.PRO i Sleepless Clinic doceniają wsparcie i zainteresowanie graczy, ich obecność na targach oraz ogromną ilość cennych opinii na temat innego projektu studia – Symmetry – które pomogą uczynić grę jeszcze lepszą. Z tego powodu, chcąc wyrazić swoją wdzięczność dla ogromnego wkładu społeczności graczy, wydawca i developer postanowili, że każdy może zagrać w The Last Journey za darmo.

O wyjątkowości The Last Journey decyduje bogaty świat pełen ukrytych tajemnic, dopracowana fabuła przedstawiająca realistyczną opowieść i nostalgiczna, pixel-artowa oprawa graficzna, przemawiająca do fanów kultowych gier sprzed lat.

Spróbuj zgłębić tajemnice The Last Journey! Eksploruj tuziny planet i gwiazd porozrzucanych po galaktyce, badaj porzucone statki kosmiczne kryjące w sobie mroczne historie i wskazujące drogę. Nie zapominaj przy tym o zarządzaniu swoim środkiem transportu – możliwość implementowania ulepszeń sprawia, że można dostosowywać statek wedle uznania. Jednak aby to zrobić, trzeba pozyskiwać części z napotkanych wraków, podróżując po całym kosmosie.

Wzmacniaj swój statek i przemierzaj galaktykę w poszukiwaniu nowego domu dla ludzkości. The Last Journey oferuje dwa w jednym – z jednej strony to sandbox skierowany ku wielbicielom eksploracji, z drugiej wciągająca, niejednoznaczna opowieść.


The Last Journey – dziś premiera! Główne cechy gry:

  • Przemierzaj kosmos pełen planet, sekretów, porzuconych statków i niezbadanych opowieści!
  • Proceduralnie generowana zawartość gwarantuje, że wrócisz do The Last Journey nie raz.
  • Ulepszaj swój statek, pokonuj przeszkody na swej drodze i zarządzaj zasobami z głową.
  • Czy uda ci się uratować ludzkość? Odszukaj nową planetę w kosmicznej przestrzeni.
  • Śledź tajemniczą historię rozgrywającą się w postnuklearnym uniwersum, kryjącym mroczne tajemnice.
  • Pixel-art dla fanów klasyki! Minimalistyczna oprawa graficzna, trafiająca do fanów kultowych gier.


Znajdź The Last Journey na Steamie: http://store.steampowered.com/app/537540/.

Więcej informacji na temat The Last Joruney znajduje się na oficjalnej stronie: http://sleeplessclinic.com/portfolio/the-last-journey/, fanpage’u na Facebooku oraz na Twitterze.

O Sleepless Clinic

Sleepless Clinic to studio składające się z czwórki niezwykle kreatywnych osób, dla których tworzenie gier stanowi prawdziwą pasję. Chcą dostarczać graczom intrygujące, oryginalne produkcje, kładące nacisk na uzależniającą rozgrywkę. http://www.sleeplessclinic.com/

O IMGN.PRO

IMGN.PRO to globalny wydawca i twórca gier wideo, którego siedziba znajduje się w Bielsku-Białej. Ich zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z ponad dekadą doświadczenia w przemyśle gier. http://www.imgn.pro/

Podziel się.

O autorze