The Signal From Tolva to właśnie zapowiedziana gra studia Big Robot, twórców bardzo dobrze przyjętego Sir, You Are Being Hunted. Genialnie!

Jako że ich poprzedni tytuł był zarówno tematycznie oraz graficznie unikalny (szczególnie, jak na grę typu survival), cieszę się niezmiernie na wczorajsze ogłoszenie 🙂


The Signal From Tolva, czyli nowy indyk na horyzoncie!

Twórcy opisują ją jako pierwszoosobową grę skoncentrowaną na „walce i eksploracji”. Zadaniem gracza będzie zdalne sterowanie dronami w celu odkrycia niezbadanego świata, wypełnionego niebezpieczeństwami. Ogromne przestrzenie dadzą się we znaki, chociaż po otrzaskaniu się z zastanymi warunkami i nabraniu doświadczenia, robot będzie mógł zhakować również i inne roboty, by kontynuować eksplorację pomimo zużycia pierwotnego egzemplarza.

„Tolva jest naszą odą do klasyków kina science-fiction, z całokształtem ich dziwactwa i dramatyzmu. Od dawna chcieliśmy poruszyć temat eksploracji świata pełnego statków kosmicznych, które latać będą nad rozległymi dolinami, a także robotów, które będą walczyć pośród ruin. To będzie nasza gra.”

~ Jim Rossignol, Big Robot

The Signal From Tolva jest w trakcie produkcji od dwóch lat i ma się pojawić na pecetach już na początku 2017 roku! Yay!

 

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.