Top 5 gier września zostało uwzględnionych w subiektywnym ujęciu Pana KuBaki – choćby dwa mocno konkurencyjne tytuły dla wielbicieli piłki nożnej.

Nie zgodziłbym się z każdym wyborem, ale w końcu nie jestem typowym fanem gier sportowych i wyścigowych. Ostatnie takie produkcje, przy których spędziłem sporo czasu, były Championship Manager 03/04 (dalej w nią gram!), a także Carmageddon oraz Need For Speed: Most Wanted.


Top 5 gier września – na jakie tytuły czekamy?

Poza Pro Evolution Soccer 2017 oraz FIFĄ 17, Pan KuBaka wskazał Forza Horizon 3. Bardzo dobrze zapowiadającą się wyścigówkę, która właśnie dzisiaj świętuje swoją premierę. Wyróżnienia doczekało się również Bioshock Collection, czyli odświeżona edycja kultowego już RPG-a akcji!

Ciekawym wyborem jest natomiast Mother Russia Bleeds – bezkompromisowa gra francuskiego developera, wydana przez znanego fanatyka indyków, firmę Devolver Digital. Przypomina bardzo znaną Polakom, starą bijatykę Franko. Sam pisałem o niej jeszcze na początku września w moim, bardzo samolubnym i nieobiektywnym podsumowaniu, które tak samo mogłoby nazywać się „Top 5 gier września” 😉

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.