Trailer Mirage: Arcane Warfare pokazuje na co stać developerów z Torn Banner Studios, twórców Chivalry: Medieval Warfare. Kojarzycie grę? Właśnie, konkretna, przepełniona akcją rozgrywka.

Nowy, krwawy zwiastun opowiada o kulisach produkcji gry – twórcy mówią o tym, jakie doświadczenie chcą zapewnić fanom, czego można się spodziewać.

Trailer Mirage: Arcane Warfare


Trailer Mirage: Arcane Warfare – o czym jest gra?

W jaki sposób autorzy Mirage: Arcane Warfare nasycają grę charakterystyczną dla ich stylu przemocą? Na czym polega tło gry? Twórcy sami opowiedzą o tym w wywiadzie, którego fragmenty zamieszczono i w powyższym trailerze. Gra zagości również na tegorocznym E3, tak więc można spodziewać się większej ilości szczegółów już wkrótce.

Przypomnę tylko, że gra ma ukazać się jeszcze w tym roku, jednak tylko na PC (na razie brak informacji o tym, czy developerzy mają w planach również port na konsole).

Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.