Ubisoft rozdaje gry na święta (w tym jednego z Asasynów!)

0

Nie tylko tym, którzy wydali wszystkie swoje pieniądze na wciąż trwającej Zimowej Wyprzedaży na GOG-u, Ubisoft oferuje swoje wielkie tytuły za darmo. Oferta ograniczona czasowo!


Ubisoft oferuje trzy rozległe gry

W ramach Ubisoft Happy Days od dziś, 18 grudnia, do soboty, 23 grudnia, do godziny 11:00, możemy całkiem bezpłatnie otrzymać trzy produkcje. Assassin’s Creed IV: Black Flag, Watch Dogs i World in Conflict czekają na wszystkich pecetowców w tym oto miejscu. Po bezpłatnej rejestracji na Uplay (jeśli jeszcze nie posiadacie konta) te trzy gry mogą być Wasze.

Ubisoft darmówka Watch Dogs

Z darmówkami jest zazwyczaj tak, że bierzemy, bo darmowe, ale nigdy w nie nie gramy. Z tymi kultowymi produkcjami może być jednak inaczej. Nie są to nikomu nieznane indyki, ale ogromne światy, o których słyszał niemal każdy. Jest więc okazja, by mieć je nie dość, że legalnie, to jeszcze bezpłatnie 🙂

Podziel się.

O autorze

Uwielbiam górskie wędrówki i leśne spacery. W chwilach tak wolnych, jak i bardzo szybkich czytam książki i zatapiam się w niezmierzone światy gier komputerowych. Jestem ciekawy świata i staram się go tak poznawać, jak i tworzyć.