Ubisoft rozdaje Watch Dogs na PC. Śpieszcie się, bo oferta jest ograniczona czasowo

0

Francuski gigant po raz kolejny zaskoczył graczy swoją ofertą. Tym razem użytkownicy platformy Uplay mogą uzupełnić kolekcję swoich gier o Watch Dogs. Warto się sprężyć, bo promocja trwa tylko do 13 listopada.

Watch Dogs to tytuł z otwartym światem, o którym mówiło się sporo po prezentacji dema na targach E3 w 2012 roku. To, co zawarli w nim twórcy, sprawiło, że gracze wręcz nie mogli usiedzieć na miejscach w oczekiwaniu na premierę gry. Niestety ostatecznie produkcja okazała się mniej widowiskowa, niż pokazywał to trailer, ale nie zmienia to faktu, że średnia z recenzji w serwisie Metacritic wynosi 77-80% w zależności od platformy.

Obecnie Ubisoft udostępnił grę za darmo na swojej platformie na PC. Jeżeli chcecie zdobyć własną kopię Watch Dogs, wystarczy wejść w ten link i zarejestrować swoje konto lub zalogować się na już istniejące, a następnie dodać grę do biblioteki. Oczywiście można tego dokonać również z poziomu samej platformy Uplay, którą możecie pobrać stąd.

Pamiętajcie, oferta jest ważna tylko do 13 listopada do godziny 17:00!

Podziel się.

O autorze

Łukasz „MiqT” Mitka

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.