Pokazuje 1 z 30

WGW 2015 już za nami! Jak było na „polskim Gamescomie”? Organizatorzy już zapowiedzieli, że w przyszłym roku będą organizowali kolejną edycję Warsaw Games Week – i nic w tym dziwnego, bo tegoroczna przyciągnęła istne tłumy.

Momentami było ciężko przejść przez halę, a chociaż zawsze to trochę denerwuje, z drugiej strony cieszy, że gry wreszcie coraz śmielej podkreślają swoją obecność w codziennym życiu. I coraz rzadziej są „zabawą dla dzieci” 😉


WGW 2015 – IMPERIUM POWRACA!

WGW 2015 - jak było na Warsaw Games Week 005

Pokazuje 1 z 30
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.