Ekipa CD Projekt RED skąpi nam szczegółów dotyczących nadchodzącego wielkimi krokami ostatniego rozszerzenia do Wiedźmina 3 – Krew i Wino.

Twórcy podzielili się jednak nowymi screenami, które mogą nam powiedzieć nieco więcej o dodatku. Toussaint, intryga, uczty i mordobicia. Geralcie, przybywamy!


Wiedźmin 3: Krew i Wino – czego możemy się spodziewać?

Z pewnością krwi i wina, chociaż Wiedźmin 3 już wcześniej nie narzekał na ich brak. Tydzień temu ujawniono okładkę dodatku, na której widoczny jest wampir, a jeden z poniższych screenów ukazuje ucztę. Poza tym nowy region, który przyjdzie nam zwiedzić – Toussaint – słynie przecież z bankietów, na których czerwonego trunku zabraknąć nie może. Jak widać królestwo to znacznie różni się od okolic, które poznaliśmy w podstawowej wersji gry, przede wszystkim z tego powodu, iż nie dotknęła go wojna.

Ponadto w dodatku Krew i Wino możemy liczyć na nowych przeciwników. Z tego, co widać pojawi się skolopendromorf, z którym przyszło nam się mierzyć w pierwszej części gry. Czekają na nas również nowi – starzy znajomi, na jednym ze screenów pojawia się księżna Anna Henrietta. Trzeba przyznać, że udostępnione materiały robią wrażenie, zostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na datę premiery ostatniej już przygody Geralta z Rivii.

A jak Wam podobają się screeny?

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.