W nadchodzący weekend gracze z całego kraju będą mieli okazję już po raz trzeci wspólnie obchodzić wielkie święto rozrywki, jakim bezsprzecznie jest Warsaw Games Week.

Z tej okazji firma Cenega przygotowała nie lada gratki dla wszystkich fanów wyczekujących na nową odsłonę Wolfensteina. Jedną z nich jest specjalne wydanie przedpremierowe omawianego tytułu, zawierające białą koszulkę z logiem produkcji i długimi czarnymi rękawami. Zestaw do nabycia będzie wyłącznie w sklepach Saturn na terenie Warszawy (w tym także oczywiście na stoisku Saturna WGW w hali nr 2). Pamiętajcie o zachowaniu paragonu, gdyż upoważnia on do zniżki przy zakupie premierowego wydania gry na wybraną platformę (PC, PS4, XONE), które ruszy już 27 października.

B.J. Blazkowicz szturmuje Warszawę. Dystrybutor gry Wolfenstein II: The New Colossus zaprasza na stołeczne targi

Ponadto, uczestnicy tegorocznej imprezy będą mogli wziąć udział w przedpremierowej prezentacji The New Collossus w specjalnie przygotowanej do tego celu sali kinowej oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w technologii 180 stopni.

Wszystkich zainteresowanych kierujemy w dniach 13-15 października do strefy Cenegi usytuowanej w hali nr 3 w EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Bilety zaś na stołeczne targi możecie nabyć na oficjalnej stronie eventu.

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Tadeusz Kubica

Moja przygoda z branżą zaczęła się dosyć niewinnie, bo od zasłużonego „Komandora 64”, żółtego śrubokręta leżącego obok i kasety obracającej się w magnetofonie. A później to już była bezgraniczna miłość, przez lata przeplatana na przemian fascynacją, rozczarowaniem i nadzieją. Idąc dalej przed siebie, w oczekiwaniu na kolejne doświadczenia, a zostawiając za sobą dozę nostalgii, bardzo często lubię zaliczyć „skok w bok”, kuszony licznymi doznaniami kina i muzyki.