World of Warcraft wraca podwójnie!

0

Blizzard postanowił kupić dwa pokolenia na raz – starym wygom przygotował powrót do przeszłości, a wyczekującym fanom oddał do dyspozycji nowy dodatek. WoW, jest na co popatrzeć.


World of Warcraft: Battle for Azeroth zbliża się wielkimi krokami

Jak wielkimi? A tak:

Nowe kontynenty Sojuszu i Hordy, odpowiednio Kul Tiras i Zalandar, otworzą się na przybyszy najpierw w wersji beta, do której możecie zapisywać się na samym dole tej strony. Komu się uda, ten będzie mógł przedpremierowo zwiedzić niezdobyte wyspy, zdobywać kluczowe punkty graniczne, brać udział w nowych rajdach, eksplorować nieznane lochy, natychmiastowo podwyższyć poziom postaci do 110-ego, a także zrekrutować 6 nowych ras. Cztery z nich już znamy, choć dotąd nie były grywalne.

Jeśli chcecie poznać przedsmak nowych lokacji, to znajdziecie go tutaj:

Twórcy World of Warcraft: Battle for Azeroth nie zapomnieli również o graczach, którzy zjedli zęby na tworzeniu serwerów bez żadnych dodatków, tak zwanych „waniliowych” (pamiętajcie, że „wanilINowy” to cukier!). Blizzard ogłosił klasyczną wersję gry online, nie zdradzając przy tym żadnych szczegółów. Czy czeka nas więc powrót do gry sprzed prawie czternastu lat? Niech kolejny trailer mówi sam za siebie:

Podziel się.

O autorze

Uwielbiam górskie wędrówki i leśne spacery. W chwilach tak wolnych, jak i bardzo szybkich czytam książki i zatapiam się w niezmierzone światy gier komputerowych. Jestem ciekawy świata i staram się go tak poznawać, jak i tworzyć.