A wszystko to za sprawą WWE 2K18, najnowszej gry wideo od 2K, której premiera odbędzie się 17 października. Czy macie w sobie wystarczająco dużo odwagi i wytrwałości, żeby wejść na ring i zostać mistrzami wrestlingu?

Hulk Hogan, John Cena, Seth Rollins. Co łączy tych trzech mężczyzn? Miłość do wrestlingu, niezwykle widowiskowego sportu walki, który staje się teraz dostępny również dla Was. W najnowszej odsłonie będziecie mogli spróbować swoich sił w jednej z dwóch federacji: WWE oraz NXT, wcielając się w takich zawodników, jak wspomniany Seth Rollins, The Rock czy John Cena. Poszerzony zakres ruchów postaci sprawi, że rzucanie przeciwników na matę lub wyrzucanie ich poza jej obręb i kontynuowanie walki przy publiczności będą jeszcze bardziej spektakularne. Wszystko to okraszone będzie komentarzem Michaela Cole’a, Byrona Saxtona i Corey’a Gravesa, którzy znani są z komentowania walk podczas transmisji telewizyjnych.

Jeśli chodzi o tryby gry, w najnowszej wersji dojdzie nowy – Road to Glory. Umożliwi Ci on walkę online z innymi zawodnikami, z których najlepsi zakwalifikują się do zawodów transmitowanych w telewizji w modelu pay-pay-view. Dodatkowo będziecie mogli poeksperymentować w Creation Suite, dzięki któremu stworzycie własnych zawodników, areny oraz zawody.

Siła, władza, masa! Do Waszej dyspozycji już od przyszłego tygodnia

Do sprzedaży trafią również wersje Deluxe Edition i Cena (Nuff) Edition, dostępne będą jednak tylko na konsolach.

WWE 2K18 Deluxe Edition zawierać będzie:
 • Grę WWE 2K18 w specjalnym wydaniu Deluxe;
 • Przepustkę sezonową, gwarantującą dodatkową zawartość;
 • Dostęp do bonusów dostępnych w pre-orderze;
 • Dodatkową zawartość cyfrową z Edycji Kolekcjonerskiej.
WWE 2K18 Cena (Nuff) Edition – edycja kolekcjonerska inspirowana niebywałą, 15-letnią karierą Johna Ceny, będzie zawierać:
 • Przepustkę sezonową do dodatkowej, cyfrowej zawartości WWE 2K18;
 • Całkowicie grywalne legendy WWE oraz rywali Johna Ceny – Batistę oraz Roba Van Dama;
 • Dodatkowe skórki Johna Ceny, wzorowane na jego występach w  ECW One Night Stand (2006) oraz WrestleManii 26 (2010);
 • Zestaw Kurta Angle: dodatkowe skórki Kurta – 2001 „American Hero” oraz 2006 „Wrestling Machine”;
 • Ekskluzywne opakowanie gry;
 • Unikalną figurkę Johna Ceny z różnymi opcjami ubioru do wyboru;
 • Limitowaną Edycję z tablicą pamiątkową, zawierającą fragment maty ringu, na której wygrał swoje szesnaste zwycięstwo w Royal Rumble, oraz zdjęcie z jego własnoręcznym podpisem;
 • WWE SuperCard – limitowaną serię kart przedstawiającą Johna Cenę, Batistę oraz Roba Van Dama.

Na cały świat będzie wyprodukowanych jedynie 30 000 egzemplarzy tej edycji!

Nie pozostaje Wam więc nic innego, jak odliczać dni do skrzyżowania swych pięści z resztą świata.

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Adrian Czech

Bardzo lubię ratować świat, dlatego jestem wielkim fanem wszelkiej maści RPG-ów (choć nigdy nie tknąłem serii The Elder Scrolls), Mass Effecta i twórczości Blizzarda, ale serie Grand Theft Auto i Max Payne również nie są mi obce. Od dziecka kibic Realu Madryt. Nadmiar czasu lubię spożytkować na podróżach, książkach, serialach i filmach. No i w ciemno łykam kolejne odcinki Dragon Balla oraz ekranizacje ze stajni Marvela.