Wyprzedaż Zimowa na GOG-u

0

Aż dwa tygodnie przecen szykuje nam GOG z okazji zbliżającej się zimy. Choć nie widać jej zbytnio poza południową częścią Polski, to w wirtualnym świecie możemy ją odczuć. A ceny? Zamarzają, kruszeją i w końcu topnieją. Wyprzedaż Zimowa ruszyła 12 grudnia.


Gratis do połowy czwartku!

GOG oddaje za darmo Grim Fandango Remastered do czwartku 14 grudnia, do godziny 15:00. To tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż pod cenowy nóż poszło ponad pół tysiąca gier, a przeceny sięgają aż 90% podstawowych cen.

Podczas Wyprzedaży Zimowej wydając, zarabiamy. Każda złotówka wydana w trakcie promocji sumuje się i pozwala otrzymać westernowe Hard West po wydaniu minimum 50 złotych oraz kosmiczne Master of Orion (2016) wydając przynajmniej 130 złotych.

Wyprzedaż Zimowa GOG

Dla „lekkich” ryzykantów i lubiących niespodzianki GOG przygotował też świąteczne gwiazdki za dyszkę bez grosza. Każda gwiazdka zawiera grę-niespodziankę, której wartość przekracza cenę samej gwiazdki. Nie trzeba obawiać się, że gra się powtórzy – wylosować można tylko tytuły, których nie posiada się jeszcze w bibliotece GOG. Jeśli ryzykujesz, rób to bezpiecznie.

Standardowo w ofercie znajdziemy też multum gier w całkiem okazyjnych cenach. Kto jeszcze nie ma Wiedźmina (nie chce mi się wierzyć, że są tacy wśród nas), może dorwać wersję Gry Roku z rabatem 60%, a kultowa gra Heroes of Might and Magic III kosztuje tylko 15% swojej podstawowej ceny.

Sprawdzajcie stronę GOG.com codziennie, bo i codziennie mają pojawiać się nowe oferty. Wyprzedaż Zimowa potrwa do końca dnia 26 grudnia.

[źródło: informacja prasowa]

Podziel się.

O autorze

Uwielbiam górskie wędrówki i leśne spacery. W chwilach tak wolnych, jak i bardzo szybkich czytam książki i zatapiam się w niezmierzone światy gier komputerowych. Jestem ciekawy świata i staram się go tak poznawać, jak i tworzyć.