Zapowiedź Game Dev Fest nie jest trudna do przygotowania – ten pomysł broni się sam. Edycja listopadowa cieszyła się takim powodzeniem, że już pół roku później pojawia się kolejna odsłona festiwalu!

Co tu dużo gadać: ten cykl spotkań z częścią najlepszych pracowników branży gier to must-be w Waszych kalendarzach. Przekażą oni masę wiedzy, której nie zdobylibyście sami w tak krótkim czasie. To know-how, który zdobywali oni w pocie czoła, nierzadko latami ucząc się na własnych błędach i porażkach, ale i sukcesach. Teraz macie okazję wziąć udział w tych wydarzeniach!


Zapowiedź Game Dev Fest – kto się pokaże?

I to za całkowitą darmochę! Tak – wszyscy ci twórcy przychodzą poprowadzić wykłady pro bono. Chociaż może leżeć w tym i ich interes: branża się dynamicznie rozwija, praktycznie cały czas potrzeba nowych rąk i głów do pracy, więc może niektórzy spośród Was zostaną developerami?

Wykłady obejmą szeroką tematykę:

  • Wojtek Mroczek — „Przetrwaj indiepokalipsę”
  • Grzegorz Mazur — „AI w grach wideo”
  • Adam Skorupa — „Muzyka Vs Efekty Dźwiękowe Vs Dialogi”
  • Artur Maksara, Krzysztof Maliński — „Gamedev – czego inni Wam nie powiedzą”
  • Andrzej Koloska – producent z wieloletnim doświadczeniem (temat wkrótce)
  • Adam Bryła — grafik oraz level designer w The Astronauts (temat wkrótce)
  • Panel dyskusyjny (temat wkrótce) – poprowadzi Tomasz Gop, dołączą do niego Adrian Chmielarz, Tom Grochowiak, Michał Marcinkowski oraz Maciej Miąsik
Podziel się.

O autorze

Parafrazując klasyka, „urodziłem się, aby żyć”, co z niemałą chęcią robię i staram się coś przy tej okazji zrobić/napisać/wynieść – niepotrzebne skreślić. Przy okazji pisania, kawę, herbatę oraz wszelkie przekąski zużywam w ilościach iście hurtowych i tempie, jakiego nie powstydziłby się sam Usain Bolt. W niewyjaśnionych okolicznościach nabyłem także tajemną umiejętność generowania losowych błędów i awarii we wszelkiej maści urządzeniach elektronicznych.
Ulubiony cytat? „Nie wierz we wszystko, co napiszą w internecie” (~Abraham Lincoln). Znajdziecie go również na Gamezilli, gdzie od czasu do czasu spamuje suchymi tekstami.