Zapowiedziano Ascent: Infinite Realm – steampunk, smoki, statki i beczki

0

Studio Bluehole, a więc twórcy odpowiedzialni za takie produkcje, jak Tera czy bijące rekordy popularności Playerunknown’s Battlegrounds, ujawniło nowy tytuł. Jest to Ascent: Infinite Realm, gra z gatunku MMORPG przeznaczona jedynie na PC.

Świat przedstawiony w Ascent: Infinite Realm, w skrócie chwytliwie i sprytnie A:IR, łączy steampunk z elementami fantasy. Już niedługo będzie można walczyć ze smokami z pokładu własnego statku.


Co jeszcze wiadomo o Ascent: Infinite Realm?

Produkcja pierwotnie znana była pod nazwą Project W. Tytuł pozwoli na walkę charakterystycznym dla klimatu steampunk arsenałem broni, a co najważniejsze umożliwi starcia podniebnymi statkami. Pojazdy w Ascent: Infinite Realm odgrywają istotną rolę, ponieważ nie służą jedynie do przemieszczania się z miejsca na miejsce. Szczególnie widoczne będzie to w starciach Realm vs Realm. W tym trybie frakcje będą walczyły w podniebnych starciach z pokładów swoich statków. Do walki mogą przyłączyć się gracze próbujący strącić je z powierzchni ziemi za pomocą mechów lub artylerii przeciwlotniczej.

Twórcy zapewniają, iż A:IR udostępni szeroki wachlarz możliwości dostosowywania wyglądu bohaterów oraz pojazdów. Ciekawym urozmaiceniem rozgrywki będzie tworzenie własnych zadań przez graczy. Wydawca gry, Kakao Games, planuje udostępnić produkcję w trzech wersjach językowych: angielskiej, francuskiej oraz niemieckiej. Beta tytułu będzie miała miejsce w pierwszej połowie przyszłego roku.

Jak podoba Wam się nadchodzące MMORPG? Myślicie, że tytuł ma szansę osiągnąć sukces?

Podziel się.

O autorze

Zakochana w grach od pierwszej sesji na Pegasusie, miłośniczka otwartych światów i dobrej fabuły. Fanatyczka uniwersum Wiedźmina, zarówno tego wirtualnego, jak i książkowego. Oprócz gier uwielbia seriale, filmy i literaturę fantastyczną.