W sieci pojawił się nowy filmowy zwiastun Need for Speed: Payback, w której deweloperzy chcieli ukazać, jak duży nacisk zostanie położony na samą historię. Może nie jest to akcja jak z „Szybkich i wściekłych”, ale prezentuje się przyjemnie… i lekko kiczowato.

Electronic Arts postanowiło postawić przysłowiową kropkę nad „i” i pokazać, że w serii Need for Speed może liczyć się również fabuła. Przykładem ma być ich najnowsze dzieło z tego uniwersum – Need for Speed: Payback, które ma udowodnić, że ciekawa historia i gra wyścigowa mogą stworzyć zgrany duet.

W sieci zawitał trailer, którego akcja skupia się właśnie na opowiadanej historii. W filmiku widać mocną inspirację serią „The Fast and the Furious” – będzie ryk silników, szalone pościgi oraz intryga. I o ile brzmi to bardzo kiczowato, o tyle serii może wyjść tylko na dobre. Zwłaszcza na tle Need for Speed z 2015 roku, o którego „fabule” wielu fanów wolałoby po prostu nie pamiętać.

Need for Speed: Payback zadebiutuje 10 listopada na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Podziel się.

O autorze

Łukasz „MiqT” Mitka

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.